АПАРТМАНИ ДОЈРАН

Apartmani 15 Soba/e 15 Toalet/a 1 Garaža/e 214 m2

На само 1 км од строгиот центар на Дојран,на главниот пат кој води кон граничниот премин со Грција се наоѓа Вила ГРДОВЈАНКА. Во близина на вилата се наоѓаат плажите, продавници, а во непосредна близина се наоѓаат спортското и тениското игралиште, како и познатото шеталиште во Стар Дојран.

 
АПАРТМАНИ ДОЈРАН ВИЛА ГРДОВЈАНКА на само 1 км од строгиот центар на Дојран,на главниот пат кој води кон граничниот премин со Грција се наоѓа Вила ГРДОВЈАНКА.

Во близина на вилата се наоѓаат плажите, продавници, а во непосредна близина се наоѓаат спортското и тениското игралиште, како и познатото шеталиште во Стар Дојран.

Ве очекуваме !!!

Најблиска плажа е Партизан и Гранико, Градската плажа е 10 минути по шеталиште.

Во продолжение на плажата е градскиот парк кој е прекриен со голем број дрва и претставува одличен начин да избегате накратко од жешката плажа.

Плажата е уредена и во целост е покриена со песок, има катче за забава за деца и чадори со трска.

Вила ГРДОВЈАНКА постои скоро една деценија и моментално располага со 15 комплетно опремени и современо уредени апартмани, опремени со:

– посебна кујна,

– посебно купатило,

– клима уред,

– ТВ Приемни,

– Интернет,

– тераса со поглед кон дојранското Езеро

Градската плажа е 10 минути по шеталиште.

Во продолжение на плажата е градскиот парк кој е прекриен со голем број дрва и претставува одличен начин да избегате накратко од жешката плажа. Плажата е уредена и во целост е покриена со песок.

Сите информации за цените и резервации може да се добие преку нашата контакт форма или директно на сопственикот или контакт преку телефон.

Ако не контактирате по телефон, ве молиме наведете дека сте комерцијален поглед на веб страната:

www.turisticke-ponude.com

ви благодариме…

Vaše ime (obavezno)

Vaš email (obavezno)

Telefon

Mobilni

Broj odraslih

Broj dece

Datum dolaska

Datum polaska

Naslov

Vaša poruka

Забелешка: Ако ти се јавам, ве молиме забележете дека рекламата ќе го видите на страни www.turisticke-ponude.com

ви благодариме!

Tелефон : +389 71 257 094 , +389 70 336 630

Bеб-страница : apartmani.grdovjanka.com.mk

E-mail адреса : marija-doneva@t-home.mk

Забелешка: Ако ти се јавам, ве молиме забележете дека рекламата ќе го видите на страни www.turisticke-ponude.com

Bи благодариме!

4 visitors online now
1 guests, 3 bots, 0 members
Max visitors today: 15 at 02:48 am UTC
This month: 49 at 01-01-2018 06:26 pm UTC
This year: 49 at 01-01-2018 06:26 pm UTC
All time: 178 at 03-11-2017 10:53 am UTC
Social Network Integration by Acurax Social Media Branding Company
BosanskiБългарскиHrvatskiČeština‎EnglishFilipinoSuomiFrançaisGreekMagyarItalianoРусскийСрпски језикSlovenčinaEspañolTürkçe